Haukumisvastased rihmad

.

Siit kategooriast valiku leiate haukumisvastaseid rihmasid, mis sobivad erinevatele tõugudele ja suurustele. Meie tooted on lihtsad kasutada ja pakuvad kiireid tulemusi, aidates teil luua rahuliku ja harmoonilise keskkonna nii endale kui ka teie lemmikule. Meie asjatundlik meeskond on alati valmis aitama teid sobiva toote valikul ja vastama kõ...

.

Siit kategooriast valiku leiate haukumisvastaseid rihmasid, mis sobivad erinevatele tõugudele ja suurustele. Meie tooted on lihtsad kasutada ja pakuvad kiireid tulemusi, aidates teil luua rahuliku ja harmoonilise keskkonna nii endale kui ka teie lemmikule. Meie asjatundlik meeskond on alati valmis aitama teid sobiva toote valikul ja vastama kõikidele teie küsimustele. Aitame teid meeleldi leidmaks parima lahenduse teie ja teie lemmiku jaoks! Valides elektrilise haukumisvastase rihma, on oluline tutvuda toote kasutusjuhendiga ja järgida kõiki ohutusnõudeid. Samuti on oluline jälgida oma koera reaktsioone ja käitumist, et tagada tema heaolu ja ohutus. Meie eesmärk on pakkuda teile kvaliteetseid tooteid, mis aitavad parandada teie ja teie lemmiku elukvaliteeti.

Meie tooted on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest ja on loodud kestma. Kõikidel rihmadel on kolmeaastane garantii.

Haukumisvastane rihm – tööpõhimõte

Elektriline haukumisvastane kaelarihm on disainitud selleks, et aidata koertel õppida kontrollima oma haukumiskäitumist. Rihm töötab tajudes vibratsiooni koera kõrist, mida koer haukudes tekitab. Kui seade tuvastab haukumise, annab see koerale vastuseks signaali, mis on tavaliselt helisignaal, vibratsioon või ohutu, kuid ebameeldiv elektriline stimulatsioon. Selle protsessi eesmärk on koera tähelepanu haukumiselt eemale juhtida või anda talle mõista, et haukumine ei ole soovitud käitumine. Esmane signaal on sageli heli või vibratsioon, mis toimib hoiatusena. Kui koer jätkab haukumist, järgneb tugevam stimulatsioon, näiteks elektriline impulss. Oluline on mõista, et elektriline stimulatsioon on kujundatud olema ohutu ja inimlik, põhjustades koerale ebamugavustunnet, kuid mitte valu ega kahju.

Meie haukumisvastased rihmad võimaldavad  kasutajal reguleerida stimulatsiooni taset, et see sobiks konkreetse koera tundlikkusega. Lisaks fikseeritud tugevusega stimulatsioonitasemetele on meie mudelitel ka progresseeruva korrektsiooniga režiim, kus stimulatsiooni tase suureneb, kui koer jätkab haukumist pärast esialgset hoiatust.

.

haukumisvastane rihm -komplekt

.

Vaata lähemalt

Haukumisvastased rihmad Siin on 5 toodet.

Kuvatud 1 - 5 kokku 5 tootest
Kuvatud 1 - 5 kokku 5 tootest